czwartek, 3 listopada 2011

,,Istoty ciemności,, Kami Garcia i Margaret Stohl

Kroniki Obdarzonych 2

Ethan nie mógł się bardziej mylić. Dopiero Lena pokazała mu inne oblicze Gatlin, mroczny świat głęboko schowany pod omszałymi dębami i popękanymi chodnikami. Gatlin, w którym od pokoleń nad rodziną dziewczyny ciążyła klątwa. Gatlin w którym działy się niemożliwe i magiczne rzeczy.
Ethan i Lena mogą przeciwstawiać się złu czającemu się w zakamarkach miasta. Ale dziewczyna po śmierci wuja odsuwa się od Ethana. Dlaczego? Co się takiego wydarzyło? Chłopak nie może się z tym pogodzić. Zresztą dla niego jest już za późno. Teraz, kiedy poznał mroczną stronę Gatlin, nie ma już odwrotu. W podziemnych tunelach, które ciągną się w nieskończoność, nic nie jest tym na co wygląda.

Komentarz: Kontynuacja ,,Pięknych istot,, tak samo zachwyca i przeraża.
Lena jest zagubiona i nie potrafi się otrząsnąć po śmierci wuja, zaczyna wierzyć w to, że nie pasuje do Ethana i zaczyna się od niego oddalać(tudzież: z chłopakiem poznanym na cmentarzu). Ethan jednak się nie poddaje i próbuje uratować dziewczynę przed nikłą zagładą.
Miłość która połączyła ich obojga musi przetrwać bardzo ciężką próbę, jaką jest rozłąka. Ethan dobrze wie, że zadanie które musi wypełnić nie jest wystarczająco proste.

Narracja: 1-osobowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy