niedziela, 11 grudnia 2011

,,Pełnia księżyca,, Rachel Hawthorne

Strażnicy Nocy TOM II
Są Strażnikami Nocy.
Kochają tę samą dziewczynę,
która dokona wyboru
podczas pełni księżyca...

Są groźni jak mrok lasu, który jest ich domem, i piękni jak blask księżyca, który wzywa ich w leśne ostępy. Strażnicy Nocy od wieków strzegą przed ludźmi tajemnicy swego plemienia.
W dniu swoich siedemnastych urodzin Lindsey stanie się jedną z nich. Podczas pełni księżyca przejdzie przemianę i zwiąże się z chłopakiem, z którym będzie już całe życie. Aż do tego lata była pewna, że jej przeznaczeniem jest spokojny Connor. Więc czemu nie może przestać myśleć o gwałtownym, niepokojącym Rafie? Pełnia księżyca zbliża się wielkimi krokami, a wtedy los Lindsay zostanie przypieczętowany - bezpowrotnie. Walka pomiędzy rywalami jest nieunikniona. Czy pohamują dziką nienawiść, gdy nagle las przestanie być dla Strażników Nocy bezpiecznym schronieniem?

Komentarz: Kontynuacja ,,Blasku księżyca,, jest tak samo tajemnicza i zaskakująca. Lindsey ma naprawdę trudny wybór, z mojej strony także nie potrafiłam określić kogo chciałabym wybrać. Bo oboje i Connor, i Rafe są mężczyznami, którzy są w jakiś sposób wyjątkowi.
Pozostaje także trudna sytuacja wiążąca się z Bio-Chrome. Co zrobi Lindsey kiedy jej przyjaciele zostaną złapani?
Odpowiedź znajduje się w książce...

Narracja: 1-osobowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy