piątek, 13 stycznia 2012

,,Cisza,, Becca Fitzpatrick

Tylko miłość daje moc, by zawrócić ścieżki przeznaczenia
Nora budzi się w zupełnie obcym świecie.
Nie potrafi  sobie przypomnieć wydarzeń z kilku ostatnich miesięcy. Jedynym pomostem łączącym ją z przeszłością jest powracające wspomnienie czarnych, magnetycznych oczu…
Czy odzyska pamięć? Czy odnajdzie ukochanego?
Czas nagli, gdyż Nora i Patch będą musieli podjąć desperacką walkę z siłami zła. Zła, które może zrujnować ich wspólną przyszłość – na zawsze.
Komentarz: Książka jest bardzo pasjonująca i intrygująca. Wciąż o niej rozmyślam -  i nie mogę przestać! Jest idealna w każdym szczególe, nie jest ani naciągana(choć jest to już trzecia część cyklu) ani monotonna. Z zachwytem polecam…
Nora straciła pamięć, a raczej ktoś jej ją usunął. Wszystko co wiązało się z Patchem zanikło, każde wspomnienie, każde spędzone chwile. Jednej nocy podświadomie wkrada się do głowy chłopaka i rozpoznaje go od razu, niestety, on musi sprawić, aby o nim całkowicie zapomniała.
I tak zaczyna się przygoda w której Nora próbuje przypomnieć sobie co się zdarzyło w ciągu ostatnich miesięcy, lecz nie ułatwi jej fakt, że jest wciąż obserwowana przez porywacza i On jeszcze z nią nie skończył.
P.S. Niecierpliwie czekam na kolejną część.
Narracja:1-osobowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy