niedziela, 26 lutego 2012

,,Naznaczona,, P.C. Cast & Kristin Cast

Dom Nocy TOM I
Zoey to zwyczajna nastolatka, która dzieli życie między szkolną monotonię a rodzinną nie sielankę. Pewnego dnia cały jej świat staje na głowie. Zostaje Naznaczona i musi się udać do szkoły Domu Nocy. Tylko tam może przejść niezbędną Przemianę w dorosłego wampira. Dziewczyna próbuje odnaleźć się w nowym, fascynującym świecie. Wkrótce odkrywa, że jest wyjątkowa, co przysparza jej wielu wrogów. Sprzymierzeńcem Zoey okazuje się Erik, jeden z najbardziej atrakcyjnych i utalentowanych wampirów w szkole.
Komentarz: Pierwsza część cyklu jest  naprawdę interesująca i zaskakująca.
Zoey miała beznadziejne życie i po wstrząsającym wypadku jaki się jej przydarzył, nastąpił nagły zwrot w jej żywocie. Trafia do szkoły wampirów w której odnajduje wielu wspaniałych ,,ludzi,, w tym zabójczo przystojnego Erika. Niestety, pojawiają się także złe charaktery, próbujące zbłaźnić główną bohaterkę.
Kiedy Zoey dowiaduje się, że jest wyjątkowa i zupełnie wyróżniająca się od pozostałych adeptów, rozpoczyna się ciąg zdarzeń z którymi dziewczyna będzie musiała się zmierzyć wraz ze swymi nowo poznanymi przyjaciółmi.
Książka jest wręcz niesamowita. Zaczynamy po raz kolejny poznawać inną naturę wampirów, które są nienormalnymi i lekko zadufanymi w sobie istotami. Możemy z łatwością wczuć się w sytuację Zoey, która pokonuje kolejno przeszkody i rozwiązuje tajemnice związane z mrocznym Domem Nocy.
Narracja: 1-osobowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy