piątek, 16 marca 2012

,,Nieposkromiona,, P.C.Cast & Kristin Cast

Dom Nocy TOM IV
Życie robi się nieznośne, gdy przyjaciele są na ciebie wściekli. W ciągu tygodnia Zoey traci wszystkich swoich trzech chłopaków i staje się wyrzutkiem, choć jeszcze niedawno otaczał ją krąg znajomych. Teraz liczba przyjaciół zmalała do dwóch osób, z których jedna jest nieumarłą, a druga Nienaznaczoną. Tymczasem Neferet wypowiada wojnę ludziom. Zoey jest temu przeciwna, ale czy ktokolwiek jej wysłucha? Wydarzenia w szkole dla dorastających wampirów przybierają niebezpieczny obrót. Zostają ujawnione szokujące fakty, budzi się pradawne zło.
Komentarz: Zoey została sama oraz samotnie musi się zmierzyć z czyhającym na każdym zakamarku złem. Tym razem powieść przybiera zupełnie inny charakter, staje się bardziej dojrzalsza i ujawniają się nowe wątki, które rozwijają się wraz z akcją. Główna bohaterka musi stawić czoło ciemności i złu, które spowija świat od pradawnych lat i teraz ma zamiar się wyłonić jako cielesna postać mężczyzny.
W szkole pojawia się nowy chłopak, James Stark, nieziemsko przystojny adept, który doskonale posługuje się łukiem. Zoey jest nim oczarowana. Nieszczęsnym trafem chłopak po kilku dniach umiera i odradza się tak samo jak Stevie Rae – w czerwonego adepta. Tylko czy chłopak będzie w stanie wybrać ścieżkę dobra? Czy zostanie monstrum pragnącym jedynie krwi?
Ta książka jest przełomem w którym widzimy jak Zoey Redbird, nadzwyczajna adeptka, zmienia się na naszych oczach.
Narracja:1-osobowa(pamiętnikarska)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy