niedziela, 11 marca 2012

,,Wybrana,, P.C. Cast & Kristin Cast

Dom Nocy TOM III
Do Domu Nocy zakradły się ciemne moce i żądza krwi, a szkolne przygody dorastającej wampirki Zoey Redbird stają się coraz bardziej tajemnicze. Ci, którzy wydawali się przyjaciółmi, okazują się wrogami, a zaprzysięgli wrogowie… stają się przyjaciółmi. Odwaga Zoey zostaje wystawiona na większą próbę niż kiedykolwiek przedtem. Przed nią nie lada wyzwanie. Wie, że tylko ona z pomocą przyjaciół może uratować Stevie Rae, która przeistoczyła się w nieumarłą. Wszystko co odkryje, musi być zachowane w tajemnicy przed resztą mieszkańców Domu Nocy, w którym zaufanie stało się towarem deficytowym.
Komentarz: Zoey przysparza sobie kolejnych problemów do rozwiązania, tym bardziej, że zaczyna się nią interesować nauczyciel – dorosły wampir, który ją pociąga. Tak więc do miłosnych igraszek dołącza kolejna osoba. Ten wątek straszliwie mnie denerwuje, kiedy Zoey nadal nie potrafi wybrać swojego partnera. Prawie wszystkich chłopaków traktuje jak zabawki! I to mnie najbardziej oburza, jej postawa. Heath, jak dla mnie wciąż jest egoistą; Erik, w tej części zaczyna zachowywać się prostacko i arogancko; zaś Loren(nauczyciel) pozornie wydaje się miłym mężczyzną.
Także pozostaje do wyjaśnienia zagadka Stevie Rae, przyjaciółki Zoey, która stała się żądną krwi bestią i której trzeba w jak najszybszy sposób pomóc.
W trzeciej części serii Dom Nocy rozwijają się nowe przyjaźnie, można by pomyśleć niemożliwe do zaistnienia. Dawni przyjaciele odwracają się od głównej bohaterki, a chłopcy zawracają jej w głowie. Pojawiają się także niewyjaśnione morderstwa wampirów i adeptów Domu Nocy, a zło potęguje swoje moce.
Czy Zoey Redbird  poradzi sobie z nowymi wyzwaniami?
Narracja:1-osobowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy