wtorek, 6 marca 2012

,,Zdradzona,, P.C. Cast & Kristin Cast

Dom Nocy TOM II
Zoey Redbird, adeptka w szkole wampirów, czuje, że wreszcie odnalazła swoje miejsce na ziemi. Została przewodniczącą Cór Ciemności i co ważniejsze, ma chłopaka… a nawet dwóch.
Tymczasem w środowisku zwykłych śmiertelników dochodzi do tragedii – ginie kilkoro nastolatków a wszystkie tropy wiodą do Domu Nocy. Kiedy ludziom z jej dawnego otoczenia grozi niebezpieczeństwo, Zoey zaczyna sobie uświadamiać, że niezwykła moc, jaką została obdarzona, obraca się przeciwko jej najbliższym. Dziewczyna musi znaleźć w sobie dość odwagi, by stawić czoło najgorszemu – zdradzie.
Komentarz: Kolejny tom cyklu Dom Nocy zadziwia swoimi igraszkami i tajemnicami związanymi z zaginięciami nastolatków. Zoey musi zmierzyć się z nową dawką problemów i przekonać do siebie przyjaciół, że można jej pomimo wszystko ufać. Tak, zaufanie w tej części powieści będzie wiele razy naruszane. Ukażą się nowe zdradzieckie osoby z którymi będzie trzeba się zmierzyć. Na pewno nikt z fanów Domu Nocy nie spodziewał się, że jedna z bliskich osób Zoey może okazać się kimś nie godnym zaufania, kimś kto będzie próbował powstrzymać główną bohaterkę przed rozszyfrowaniem niecnych planów.  W tejże części także jest zagrożone życie jednego z przyjaciół Zoey. Czy dziewczynie uda się powstrzymać falę mordu ogarniającą rodzinne miasto? Czy uratuje swoich przyjaciół?
Dodam jeszcze, że za bardzo nie przepadam kiedy bohaterka bawi się uczuciami Erika. Rozumiem, że jest Skojarzona z Heathem, ale mogłaby się opanować i posłuchać zdrowego rozsądku. W końcu Erik jest o wiele lepszy, jest wampirem, a Heath tylko człowiekiem i to takim, który nie ma nic w głowie. Ja już wybrałam. Ale czy Zoey dokona właściwego wyboru? Oto jest pytanie.
Narracja: 1-osobowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy