czwartek, 26 kwietnia 2012

,,Kuszona,, P.C.Cast & Kristin Cast

Dom Nocy TOM VI

Wydawałoby się, że po wygnaniu z Tulsy Kalony i Neferet spokój powraca do Domu Nocy. Kiedy Zoey i jej przystojny wojownik Stark dochodzą do siebie po bliskim spotkaniu ze śmiercią, adepci próbują otrząsnąć się z terroru Neferet. Zoey doświadcza jednak poczucia niepokojącej, niezwykłej więzi z A-yą, dziewczyną stworzoną przed wiekami, by uwieść Kalonę. Tymczasem Stevie Rae, obdarzona teraz dodatkowymi mocami ma przed przyjaciółką tajemnice. Mroczne sekrety zagrażają nie tylko ich przyjaźni, ale i całemu Domowi Nocy.

Komentarz: To już szósty tom niesamowitych przygód Zoey Redbird, która trafia swoim charakterem do każdego z nas. Tym razem nasza główna bohaterka musi powstrzymać się od gwałtownych (tudzież: emocjonalnych) i nieprzemyślanych decyzji. Musi także opanować chaos wywołany przez jej mężczyzn życia. Erik jest nareszcie puszczony w niepamięć – tak, przyznaję, że stawiałam go na samym przodzie idealnych mężczyzn, ale po do głębszym zapoznaniu, okazał się kompletnym kretynem. A co do kwestii Heatha… Stało mi się go strasznie żal. Nareszcie zrozumiałam jak on się odnajduje w tej całej sytuacji z nadprzyrodzonymi rzeczami i dlatego też jest mi przykro, że musimy się z nim pożegnać. Na szczęście mogę obiecać, że to nie jest koniec historii Heatha – to dopiero początek jego nowego ,,życia,,.

Zoey wraz z niektórymi przyjaciółmi wyrusza do Włoch, aby unieszkodliwić Kalonę, lecz niestety dziewczyna zaczyna go w zupełnie inny sposób spostrzegać. Stevie Rae łamie wszystkie normy i zasady, żeby pomóc Rephaimowi( najukochańszemu synu Kalony). Co z tych tajemniczych więzi wyniknie? Czy Zoey uda się patrzeć nie jedynie sercem i wspomnieniami, lecz także rozumem oraz rozsądkiem? Jej życie stanie na włosku…

Narracja: 3-osobowa oraz 1-osobowa( są rozdziały o spostrzeżeniach bohaterki oraz relacje jej przyjaciół)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy