sobota, 3 października 2015

Niespodzianka!

Pierwszy raz robię ogłoszenie na blogu i jest to… dziwne. Bardzo dziwne! Bo zazwyczaj jak ktoś robi jakieś ogłoszenie to dotyczy ono przerwania działalności na blogu, ale spokojnie, możecie odetchnąć z ulgą, ja się nigdzie nie wybieram, nadal będę zaprzedawać Wam moje wypociny i polecać, bądź odradzać książki. Chciałam tylko poinformować Was, że wraz z moją szaloną przyjaciółką po czterech miesiącach nic nie robienia postanowiłyśmy z początkiem studiów założyć nowego bloga – ANIMANIACZKI – bo jesteśmy bardzo genialne i tak ambitne, że damy radę z prowadzeniem dwóch blogów na raz podczas obowiązków studenckich, więc jeśli jesteście zainteresowani światem anime, mang, dram azjatyckich i innych bzdetnych rzeczy związanych z tym tematem, to zapraszam na ANIMANIACZKI! Jupi…?

4 komentarze:

  1. Szalona ja :P Nie no, tyle ile się opiszemy na naszych kierunkach i jeszcze przy blogach, to będzie... Baaardzo dużo. Obyśmy nie połamały palców na klawiaturach!

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie anime niestety nie interesuję, ale życzę dużo czasu i cierpliwości w prowadzeniu dwóch blogów i studiowaniem ;D

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawy pomysł. Ja anime teraz nie oglądam, szkoda, że przed laty nie było takiego bloga i bardziej rozwiniętych anime.

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy